Протокол безпеки БАД
Дієтичні добавки (ДД) чи Біологічно активні добавки (БАД) — це речовини чи їх з'єднання, які використовуються для додання раціону спеціальних лікувальних чи лікувально-профілактичних властивостей.

В українському законодавстві немає поняття “БАД”, замість нього використовується термін “дієтична добавка”. Але визначення цього терміну залишається тим же. Дієтична добавка може бути вітамінною, вітамінно-мінеральною чи травяною. Або ж це може бути з'єднання кількох речовин (комплекс).

Речовини, що додаються, такі як протеїн, вуглеводи, амінокислоти, їстівні масла та екстракти рослинних і тваринних матеріалів вважаються необхідними чи корисними у харчування здорової людини.

Випускаються добавки у формі таблеток, капсул або порошку. Приймають такі добавки переважно перорально разом з їжею.

Протокол безпеки БАД — це документ, який підтверджує відповідність продукції діючим нормативним документам за показниками безпеки (токсикологія, мікробіологія, радіологія, відсутність пестицидів). Документ виходить у результаті лабораторних досліджень дієтичної добавки.

Якщо БАД імпортується, даний протокол видається на кількість ввезеної продукції, а в разі з вітчизняним виробництвом — на певну кількість виготовленої продукції.

Наша компанія має багатий досвід отримання протоколів безпеки на різноманітні види БАД, тому ми допоможемо Вам отримати необхідні документи!
Наші контакти:

+38 (095) 695 2192
+38 (050) 462 6278

info@kievcert.com.ua
facebook.com/kievcert
instagram.com/kievcert