Для чого потрібна сертифікація?

Бажання людей — купувати якісний продукт. Зараз на ринку величезна кількість схожої продукції та невідомо, що якісно, а що ні.

Сертифікат — це такий вид документа, який підтверджує те, що ваші товари відповідають діючим у країні нормам та правилам.

Отримавши це офіційне підтвердження, ви завоюєте довіру, та підвищите лояльність вашого покупця.

Ви зможете збільшити об'єми продаж та підвищити конкурентоспроможність свого продукту на ринку. А ваш споживач точно буде впевнений, що ви пропонуєте дійсно якісну продукцію.

Після успішного проходження процедури сертифікації, ви отримаєте даний документ і право на маркування своєї продукції спеціалізованим знаком відповідності.

Після проходження сертифікації продукції, перед вашим підприємством відкриваються нові межі, зростає рівень довіри потенційних споживачів та партнерів по бізнесу.

Абревіатура УкрСЕПРО розшифровується, як українська національна система сертифікації продукції, до складу якої входить 150 різних органів сертифікації послуг і товарів. Сертифікація на Україні буває двох видів, це обов'язкова і добровільна сертифікація товарів. Все залежить від характеристик продукції.

Обовязкова сертифікація в Україні діє на такі групи та види товарів:

 • Продукція для побутових потреб та товари технічного і виробничого призначення;

 • Нафтопродукти;

 • Вироби з металу для промислового призначення;

 • Товари неорганічної хімії;

 • Продукція твердосплавної та електродної промисловості;

 • Вироби із кольорових металів;

 • Хімічні волокна, полімери і каучук;

 • Продукція органічного синтезу і синтетичні барвники;

 • Напівфабрикати, лакокрасочні матеріали;

 • Магнітні товари та товари побутової хімії.


Сертифікація Україна передбачає отримання сертифікату відповідності, которий видають органи центральної влади з усіх питань технічного регулювання чи спеціальними уповноваженими органами сертифікації продукції.

Даний вид сертифікації проводиться тільки по якимось показникам безпеки, і тот перелік товарів, сертифікувати котрий потрібно в обов’язковому порядку, порівняно невеликий.

Добровільна сертифікація київ застосовується до тих товарів, котрі не підлягають обов'язковій сертифікації. Сертифікація на добровільному початку може підвищити рентабельність продукції та престиж виробнику. Ви можете самостійно вирішити, який вид сертифікації потрібен. Після чого, орган по сертифікації чи технологічна лабораторія проводять компетентну оцінку продукції. Після проходження даної процедури, бюро сертифікації видає документ, котрий підтверджує всі якісні характеристики товарів.

Отримання сертифікату якості і сертифікату відповідності дає вам великі переваги при участі в тендерах, підвищує конкурентоспроможність товарів, робить товари більш привабливими для потенційного покупця і підвищує довіру до вашої компанії.


Види сертифікації УкрСЕПРО:

 • Признання сертифікатів відповідності іноземних постачальників. Сертифікат відповідності продукції діє шість місяців і розповсюджується на продукцію, тільки на об’єм продукції, що ввозиться до країни. Якщо були виявлені якісь невідповідності, то центр сертифікації продукції повинен провести додаткові процедури по даній партії товарів.
 • Сертифікація одиничного виробу чи партії продукції. Даний сертифікат діє на протязі шести місяців, і його дія розповсюджується на одиничний виріб чи на партію продукції з ідентифікацією серійних номерів товарів чи всього об’єма партіі.

 • Серійна сертифікація з повним обстеженням виробництва. Даний документ діє на протязі двох років.

 • Серійна сертифікація товарів без обстеження виробництва. Даний документ діє два роки.

 • Серійний вид сертифікації продукції з одночасною оцінкою системи управління якістю. Даний документ діє на протязі п’яти років.

Залиште заявку на безкоштовну консультацію по сертифікації вашого продукту


Контактний номер


Ім'я


Дод. інформація (не обов'язково)