Декларація відповідності Технічним Регламентам
Декларація відповідності ТР — це документ, котрий підтверджує, що продукція відповідає всім обов'язковим вимогам технічних регламентів України. Юридична сила Декларації прирівнюється до Сертифікату відповідності.

Даний документ видається на підставі доказів відповідності продукції, або ж на підставі контрольних випробувань. Оцінка відповідності товару проводиться згідно Технічному регламенту модулів оцінки відповідності, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 95 від 13.01.2016р..

Декларація відповідності дає виробникам (чи постачальникам) гарантію на відповідність продукції вимогам, що встановлені законодавством України..

Після проведення процедури оцінки відповідності продукції, виробник (чи уповноважена особа, — резидент України) гарантує та декларує, що певна продукція відповідає вимогам конкретного регламенту.

Також, виробник зобов'язаний поставити на кожному виробі національний знак відповідності і скласти декларацію про відповідність.

Наша компанія вже більш ніж 10 років на ринку і має величезний досвід в сфері сертифікації! Тому ми візьмемо на себе всі роботи з організації оцінки відповідності продукції, складання декларації згідно необхідним технічним регламентам та її реєстрацію у акредитованому органі.
Наші контакти:

+38 (095) 695 2192
+38 (050) 462 6278

info@kievcert.com.ua
facebook.com/kievcert
instagram.com/kievcert