ТОВ «Київський Сертифікат»

Юридична адреса: Україна, 01015, м. Київ, р-н Печерський, вул. Старонаводницька, будинок. 8-б, літера "А"
Тел. +38(050) 462-62-78
ЄДРПОУ 38390536
ИНН 383905326553, номер свідоцтва 200077179


Український центр сертифікації надає послуги з декларування та сертифікації продукції. Центр видає сертифікат УкрСЕПРО, що підтверджує відповідність якості і безпеки встановленим вимогам нормативної документації.

Центр сертифікації продукції здійснює добровільну та обов'язкову відповідність. Обов'язковій сертифікації підлягає продукція, занесена до переліку, що підлягає обов'язковій сертифікації, виробленої на території України або імпортованої на її територію.

Добровільна сертифікація проводиться на відповідність вимогам, що пред'являються замовником, і має ряд переваг:

  • Підвищення конкурентоспроможності фірми, товару або послуги;
  • Використання інформації про сертифікат на упаковці товару - це найкращий спосіб переконати в якості продукції кінцевого споживача;
  • Формування лояльності до діяльності компанії, так як тільки добросовісні виробники підтверджують відповідність свого товару певним вимогам;
  • Використання отриманих даних для подальшої доробки товару і підвищення її споживчих характеристик.  • Всі отримані сертифікати фіксуються в реєстрі сертифікованої продукції на всій території України.

    Сертифікаційний центр видає сертифікат УкрСЕПРО в залежності від методів і схем сертифікації в термін від одного місяця до 6 років. Замовник самостійно визначає схему сертифікації, яка відрізняється видом продукції, що сертифікується, об'ємом, цілями.

    Центр сертифікації дозволяє отримати сертифікат якості і сертифікат відповідності в оптимальні терміни за прийнятною ціною.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію по сертифікації вашого продукту

Контактний номер

Ім'я

Додаткова інформація (необов'язково)