Компанія «Київський Сертифікат» - експерт в питаннях сертифікації!
Ми знаходимо грамотні рішення будь-яких складних завдань!

«Київський Сертифікат» - це згуртований колектив кваліфікованих фахівців, кожен з яких має багатий досвід роботи в області сертифікації.

Сертифікація на Україні разом з компанією «Київський Сертифікат»

Звертаючись до нас з бажанням отримати сертифікат, Ви гарантовано отримуєте переваги, які в більшості своїй не здатна запропонувати жодна конкуруюча компанія. Сертифікація не терпить спонтанних дій, і якщо Ви стали нашим клієнтом, значить, Ви готові довіряти тільки професіоналам. Це найправильніше рішення!

Нашими клієнтами вже є дилери закордонних компаній, власники малого та середнього бізнесу, керівники відділів, що займаються питаннями сертифікації в великих корпораціях і компаніях. У число наших замовників також входять інші іноземні компанії, для яких сертифікація УК є обов'язковою процедурою, що дозволяє почати освоєння українського ринку. Ми готові до нової співпраці та відкриті для будь-яких цікавих пропозицій.

Сертифікація - Київ вибирає «Київський Сертифікат»

Сертифікація - Київ в подібних питаннях, як і будь-яке інше місто України, підпорядковується існуючим законодавчим нормам - вимагає комплексного, осмисленого підходу. І команда «Київський Сертифікат» готова запропонувати Вам не тільки це, але і набагато більше!

Багатий досвід у сфері сертифікації. Сертифікація вимагає профільної підготовки. Наші фахівці набували свій практичний досвід, працюючи в різних юридичних, фінансових, економічних і митних установах.

Орієнтація на клієнта. Ми не пропонуємо нашим клієнтам того, в чому не впевнені самі. Наше завдання - домогтися максимальної вигоди для кожного приватного підприємця, фірми або компанії, не дивлячись на величину їх статутного капіталу. Сертифікація в Україні разом з компанією «Київський Сертифікат» здійснюється в суворій відповідності до чинного законодавства України.

Комплексні рішення. Якщо добровільна або обов'язкова сертифікація будуть пов'язані з будь-якими спірними питаннями, на які наша компанія не зможе дати вичерпну відповідь, ми не зупинимося на півдорозі і не переспрямуємо Вас до інших фахівців. Для того щоб прийняти правильне рішення, наша команда самостійно звернеться за консультацією до відповідних організацій. Клієнту ж буде представлена ​​вже готова, оптимальна (з урахуванням обставин, що склалися) схема дій.

Компетентність. Сертифікація на Україні для певної групи товарів проводиться в обов'язковому порядку. Ми відразу хочемо зауважити, що спеціалізуватися на сертифікації відразу всього переліку продукції просто неможливо. І якщо наша команда у Вашому питанні на даний момент виявиться не компетентною, ми скажемо Вам про це прямо. Зрозуміло, з часом, у міру вивчення відповідної законодавчої бази, ми будемо розширювати спектр наших послуг.

Командний дух і мотивація персоналу. Слабка мотивація персоналу ніколи не дозволить йому працювати максимально злагоджено і не дасть досягти спільної мети. Піклуючись про кожного клієнта, ми не забуваємо і про своїх співробітників. Наш колектив цінує і розділяє позиції компанії, а значить, буде працювати на благо кожного клієнта з повною самовіддачею. Повірте, це дуже важливо!

У питаннях сертифікації немає конкретно усталених схем рішень, але і складних завдань, які було б неможливо вирішити, також практично не існує. Ми ставимо перед собою завдання - знаходити індивідуальні рішення для кожного клієнта.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію по сертифікації вашого продукту

Контактний номер

Ім'я

Додаткова інформація (необов'язково)