Сертифікат відповідності УКРСЕПРО

 

Ви – власник свого виробництва, імпортер чи експортер товарів. Перед Вами стоїть багатоступенева задача – не просто вивезти товар за кордон чи вийти на ринок товарів та послуг України, але ї завоювати свого споживача, викликати в ньому довіру і бажання придбавати саме Вашу продукцію. Погодьтесь, в умовах жорсткої конкуренції фактор довіри – вельми значущий. Що ж Вам необхідно здійснити в першу чергу, щоб досягти поставленої мети? Звісно, отримати сертифікати УКРСЕПРО!

Компанія «Київський сертифікат» - кваліфікований партнер з питань сертифікації. Якщо Ви хочете пройти сертифікаціє в системі УКРСЕПРО і отримати сертифікати відповідності, звертайтесь до нас.

Оформлення сертифікату відповідності потребує знань законодавчої бази, часу на оформлення всієї супутньої документації, і, зрозуміло, терпіння. Якщо для Вас отримання сертифікату становить якісь труднощі, то для компанії «Київський сертифікат» отримати сертифікат якості в Україні достатньо просто, адже це сфера нашої безпосередньої діяльності.

Сертифікат УКРСЕПРО, отриманий разом з нами, дозволить Вашому товару виглядати більш презентабельно не тільки в очах митних та інших державних органів, але і в очах потенційних покупців, що є дуже важливим.

Сертифікат відповідності згідно існуючому законодавству для ряду товарів видається в обов’язковому порядку. Без нього Ваша продукція може бути не допущена на внутрішній ринок і не випущена за кордон. Ви хочете, щоб Ваш товар продавався і був цікавий споживачу? Звертайтесь в компанію «Київський сертифікат» і вважайте, що Ваш сертифікат якості вже отриманий!

 

Сертифікація товарів в Україні – це дуже важливо для виробників товарів. Корисно знати, сертифікація продукції і послуг в Україні значною мірою підвищує конкурентоспроможність і дає можливість участі у міжнародних тендерах.

Особливо останнім часом, ми стали зустрічати такі поняття, як стандартизація і сертифікація, сертифікація УКРСЕПРО. Одразу ж виникає питання, що ж таке сертифікація, чим відрізняється не сертифікована продукція і сертифікована, чи обов’язкова сертифікація продукції в Україні. Ми спробуємо відповісти на ці запитання.

На сьогоднішній день значення сертифікації постійно збільшується. З державної сторони це виражається в розширенні переліку продукції, яка піддається обов’язковій державній сертифікації. Сертифікація продукції є найпотужнішим фактором у формуванні конкурентів на ринку збуту.

Стандартизація – це така процедура, з допомогою якої третя сторона дає письмову згоду і гарантію того, що товар чи послуга відповідає встановленим державою нормам і правилам якості і безпеки. Третьою, називається сторона, котра не залежить від постачальника і покупця, тобто органи, що надають послуги сертифікації. Головним завданням сертифікації товарів і послуг є повна перешкода реалізації тієї продукції, яка небезпечна і шкідлива для здоров'я та життя споживачів.

Послуги по сертифікації продукції і послуг дають можливість виконувати процедури сертифікації і керувати процедурою сертифікації по певним правилам. Система сертифікації може діяти на національному, регіональному чи міжнародному рівні. Процедуру сертифікації проводять професійні і акредитовані в системі сертифікації органи, які, власне, і визначають схему сертифікації товарів і послуг, і внаслідок закінчення процедури видають або сертифікат відповідності, або відмовний лист.

Для проведення випробувань товарів залучають професіональні та акредитовані дослідні лабораторії, а для перевірки систем якості – органи сертифікації систем якості продукції, акредитовані в даній системі видачі сертифікатів.

Ті товари, які у відповідності з законами України підлягають обов’язковій сертифікації, повинні вироблятися, ввозитися і реалізуватися на території України тільки при наявності сертифікатів якості.

Сертифікат якості – це документ, який підтверджує те, що продукція вироблена тільки із якісних матеріалів чи сировини, а також відповідає всім встановленим нормам і правилам, а також має санітарно-гігієнічний висновок.

Для здійснення контролю над якістю деяких товарів, вироблених чи імпортованих в нашу країну, окрім державної сертифікації застосовують і державну реєстрацію. Державній реєстрації належать: вироби медичного призначення, лікарські речовини, харчові добавки, спеціалізовані продукти харчування, засоби захисту рослин, товари для тварин.

Під час проведення процедури оцінки якості здійснюють: атестацію послуг чи виробництва, випробування продукції, технічний нагляд, оцінку та перевірку системи якості. В кожному окремому випадку послідовність і склад дій при проведенні процедури оцінки відповідності, всі дії визначаються загальноприйнятою системою сертифікації. Обов'язкова сертифікація проводиться тільки в Державних органах сертифікації продукції.

За результатами проведення процедури сертифікації продукції, заявнику видають сертифікат, який має спільну затверджену форму та володіє специфічними елементами, котрі і є знаком відповідності.

Знак відповідності продукції чи послуг – це захищений у встановленому порядку знак, котрий надає інформацію про те, що промаркована ним продукція відповідає всім встановленим державним нормам і потребам відносно якості і безпеки продукції.

В Україні діє Українська Державна схема сертифікації і оцінки товарів (УКРСЕПРО). Система сертифікації товарів і послуг УКРСЕПРО здійснює добровільну і обов'язкову сертифікацію товарів виробничої сфери і різноманітних послуг. Загальні вимоги по порядку проведення сертифікації товарів визначені в ГАТС «Порядок проведення сертифікації товарів і послуг».

 

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
ул 
Старонаводницька б. 8-Б, літера "А"

+38 (095) 695 21 92 (WhatsApp)
+38 (050) 462 62 78 (Viber)

Час роботи: с 10.00-18.00 

email do not spam

Новини

Prev Next

Мінекономрозвитку України: нові віяння у…

  Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок. Текст...

Read more

Виставка «100 кращих товарів України» пр…

  Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня   23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України». Захід традиційно...

Read more

2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр…

    2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр НКРСІ   Національною комісією з питань регулювання зв’язку та інформатизації були внесені у реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, котрі допущені до застосування на території...

Read more

Близько 50% товарів на українських прила…

  Близько половини всіх товарів, що продаються на прилавках України не відповідають національним стандартам. Як інформує Держспоживінспекція, така ситуація склалася як на ринках, так і у великих торгових центрах. Якщо ж...

Read more

Запит на дозвільні документи

...