Санітарно-гігієниччний висновок МОЗ України


Ви зібрались налагодити власне виробництво, удосконалити існуючі раніше технології, змінити сировинний склад чи умови виробництва? Вирішили зайнятись імпортом товарів чи відправити свої вироби на експорт? А чи маєте Ви санітарно-гігієнічний висновок? Напевно, Ви вже замислювались про це, але у Вас просто немає часу чи Ви не знаєте, з чого почати вирішення цього серйозного запитання. Почніть з компанії «Київський сертифікат»! Про проходження гігієнічної сертифікації нам відомо абсолютно все!

Отримати гігієнічний сертифікат можна тільки в органах санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України. Але перш ніж вищеназваний документ буде виданий на руки, Вашій продукції належить пройти спеціальну експертизу. В цілому для того, щоб отримати гігієнічний висновок Вам знадобляться: відповідний пакет супровідних документів, зразок товару, терпіння і час. А час, як відомо, це гроші.

Компанія «Київський сертифікат» володіє необхідними знаннями в сфері гігієнічної сертифікації і постійно застосовує їх на практиці. Нам добре відомо, скільки нюансів може виникнути в процесі отримання гігієнічних дозволів, але ми не боїмося важких ситуацій, тому що вже не раз успішно справлялися з різноманітними складними моментами.

Якщо перед Вами стоїть завдання – отримати гігієнічні висновки, не ризикуйте затягнути процес, звертаючись за допомогою до дилетантів чи до некомпетентних фахівців. Не витрачайте свої сили і гроші дарма. Звертайтесь тільки до спеціалістів.

Звертайтесь напряму до нас! Ми ніколи не зупиняємося на пов шляху і не приймаємо необдуманих рішень! Ми відкриті для кожного клієнта!


Гігієнічний сертифікат видають уповноважені органи санітарно епідеміологічного нагляду на основі спеціально проведених тестів санітарно-гігієнічної експертизи.

Гігієнічні висновки бувають двох видів: гігієнічні сертифікати на продукцію і гігієнічні висновки умов виробництва. Перевірку на відповідність усім гігієнічним нормам і вимогам, які пов’язані з громадським харчуванням, торгівлею, медициною і виробництвом, а також житлово-комунальні комплекси та навчальні установи.

Особливій гігієнічній експертизі піддаються також ті продукти, які імпортуються на територію нашої країни. Всі товари рослинного походження повинні пройти спеціалізовану перевірку на відсутність шкідливих мікроорганізмів з карантинної зони. Про благополучне проведення даної експертизи свідчить наявність фітосанітарного сертифікату. Проходження такої перевірки є обов’язковим для всіх імпортних та експортних товарів, котрі могли пересікати зону карантину чи піддавались повторному пакуванню для пересікання межі країни. Для підтвердження відповідності всім встановленим санітарно-гігієнічним нормам на даний вид продуктів видають спеціалізований карантинний сертифікат.

Гігієнічний висновок може діяти від одного місяця до шести років, все залежить від різноманітності сертифікованої продукції. На строк дії висновку також впливає оцінка експертних органів і наявність необхідних документів.


 

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
ул 
Старонаводницька б. 8-Б, літера "А"

+38 (095) 695 21 92 (WhatsApp)
+38 (050) 462 62 78 (Viber)

Час роботи: с 10.00-18.00 

email do not spam

Новини

Prev Next

Мінекономрозвитку України: нові віяння у…

  Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок. Текст...

Read more

Виставка «100 кращих товарів України» пр…

  Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня   23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України». Захід традиційно...

Read more

2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр…

    2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр НКРСІ   Національною комісією з питань регулювання зв’язку та інформатизації були внесені у реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, котрі допущені до застосування на території...

Read more

Близько 50% товарів на українських прила…

  Близько половини всіх товарів, що продаються на прилавках України не відповідають національним стандартам. Як інформує Держспоживінспекція, така ситуація склалася як на ринках, так і у великих торгових центрах. Якщо ж...

Read more

Запит на дозвільні документи

...