Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації

 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок.

Текст проекту наказу «Про внесення зміни до переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні», в якому йде мова про дану ініціативу, опублікований на офіційному сайті Мінекономрозвитку.

З нового проекту постанови вилучено розділ «Вироби піротехнічні побутові» внаслідок того, що вищезазначений розділ регулюється «Технічним регламентом виробів піротехнічних побутових», на підставі якого контроль за відповідністю стандартам побутових піротехнічних виробів буде виконуватися з 13 січня 2013 року.

Разом з цим проект постанови встановлює сертифікацію дорожніх транспортних засобів стосовно вимог обов'язкового оснащення сидінь пасажирських автобусів ременями безпеки, а також установку обмежувачів швидкості на автобуси і вантажний транспорт.

Водночас Мінекономрозвитку пропонує редагувати розділ «Медична техніка», згідно з яким після внесених змін сертифікація одноразових шприців та ін'єкційних голок буде здійснюватися за чинними стандартами України.

Обов'язкова сертифікація електротранспорту дозволить зрівняти конкуренцію виробникам трамвайних вагонів на відповідність їх продукції вимогам чинних національних стандартів.

 

 

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
ул 
Старонаводницька б. 8-Б, літера "А"

+38 (095) 695 21 92 (WhatsApp)
+38 (050) 462 62 78 (Viber)

Час роботи: с 10.00-18.00 

email do not spam

Новини

Prev Next

Мінекономрозвитку України: нові віяння у…

  Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок. Текст...

Read more

Виставка «100 кращих товарів України» пр…

  Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня   23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України». Захід традиційно...

Read more

2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр…

    2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр НКРСІ   Національною комісією з питань регулювання зв’язку та інформатизації були внесені у реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, котрі допущені до застосування на території...

Read more

Близько 50% товарів на українських прила…

  Близько половини всіх товарів, що продаються на прилавках України не відповідають національним стандартам. Як інформує Держспоживінспекція, така ситуація склалася як на ринках, так і у великих торгових центрах. Якщо ж...

Read more

Запит на дозвільні документи

...