Компанія «Київський сертифікат» - експерт з питань сертифікації!

Ми знаходимо грамотні рішення будь-яких складних задач!

«Київський сертифікат» - це дружній колектив кваліфікованих фахівців, кожен з яких має великий досвід роботи у сфері сертифікації.

Незважаючи на те, що наша компанія на ринку послуг представлена зовсім нещодавно, кожен наш співробітник далеко не новачок, і так поняття, як сертифікація в Україні, кожному з них відоме з власного досвіду.

Сертифікація в Україні разом з компанією «Київський сертифікат»

Звертаючись до нас з бажанням отримати сертифікат, Ви гарантовано отримуєте переваги, які в більшості випадків не спроможна запропонувати жодна конкуруюча компанія. Сертифікація не терпить спонтанних дій, і якщо Ви стали нашим клієнтом, отже Ви готові довіряти тільки професіоналам. Це саме вірне рішення!

Нашими клієнтами вже є дилери іноземних компаній, власники малого і середнього бізнесу, керівники відділів, що займаються питаннями сертифікації у великих корпораціях і компаніях. В число наших замовників також входять російські та інші іноземні компанії, для яких сертифікація УК  є обов’язковою процедурою, що дозволяє почати освоєння українського ринку. Ми готові і до нового співробітництва, і відкриті для будь-яких цікавих пропозицій.

Сертифікація Київ разом з «Київський сертифікат»

Сертифікація в Києві проводиться у відповідності з існуючими законодавчими нормами і потребує комплексного, свідомого підходу. І команда «Київський сертифікат» готова запропонувати Вам не тільки це, але і значно більше.

Багатий досвід в сфері сертифікації. Сертифікація потребують гарної профільної підготовки. Наші фахівці здобували свій практичний досвід, працюючи в різноманітних юридичних, фінансових, економічних і митних установах.

Орієнтація на клієнта. Ми не пропонуємо нашим клієнтам те, в чому самі не впевнені. Наше завдання – досягти максимальної вигоди для кожного приватного підприємця, фірми чи компанії, незважаючи на величину їх статутного капіталу. Сертифікація в Україні разом з компанією «Київський сертифікат» здійснюється у суворій відповідності діючому законодавству України.

Комплексні рішення. Якщо добровільна чи обов’язкова сертифікація будуть сполучені з будь-якими спірними питаннями, на які наша компанія не зможе дати вичерпну відповідь, ми не зупинимося на пів шляху і не пере направимо Вас до інших фахівців. Для того, щоб прийняти правильне рішення, наша команда самостійно звернеться за консультацією у відповідні організації. Клієнту ж буде надана вже готова, оптимальна (з урахуванням обставин, що склалися) схема дій.

Компетентність. Сертифікація в Україні для певної групи товарів проводиться в обов’язковому порядку. Ми одразу хочемо зазначити, що спеціалізуватися на сертифікації одразу всього переліку продукції просто неможливо. І якщо наша команда у Вашому питанні на даний момент виявиться некомпетентною, ми скажемо Вам про це прямо. Звісно, з часом, по мірі вивчення відповідної бази, ми будемо розширювати спектр наших послуг.

Командний дух і мотивація персоналу. Слабка мотивація персоналу ніколи не дасть можливість йому працювати максимально злагоджено і для досягнення спільної мети. Піклуючись про кожного клієнта, ми не забуваємо і про своїх співробітників. Наш колектив цінує і розділює позиції компанії, а значить, буде працювати на благо кожного клієнта з повною самовіддачею. Повірте, це дуже важливо!

З питань сертифікації нема конкретно усталених схем рішень, але і складних задач, які було б неможливо вирішити, також практично не існує. Ми ставимо перед собою завдання – знаходити індивідуальні рішення для кожного клієнта.

 

 

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
ул 
Старонаводницька б. 8-Б, літера "А"

+38 (095) 695 21 92 (WhatsApp)
+38 (050) 462 62 78 (Viber)

Час роботи: с 10.00-18.00 

email do not spam

Новини

Prev Next

Мінекономрозвитку України: нові віяння у…

  Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок. Текст...

Read more

Виставка «100 кращих товарів України» пр…

  Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня   23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України». Захід традиційно...

Read more

2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр…

    2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр НКРСІ   Національною комісією з питань регулювання зв’язку та інформатизації були внесені у реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, котрі допущені до застосування на території...

Read more

Близько 50% товарів на українських прила…

  Близько половини всіх товарів, що продаються на прилавках України не відповідають національним стандартам. Як інформує Держспоживінспекція, така ситуація склалася як на ринках, так і у великих торгових центрах. Якщо ж...

Read more

Запит на дозвільні документи

...