Наші послуги


Сертифікація продукції в Україні

На сьогоднішній день сертифікація продукції в Україні здійснюється як в обов’язковому порядку, згідно до «Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації», так і на добровільних засадах. Разом з компанією «Київський сертифікат» стандартизація і сертифікація Ваших товарів пройде швидко та безболісно!

Сертифікація, як крок до підвищення конкурентоспроможності продукції

Ринок товарів і послуг України достатньо широкий, а кінцевий споживач – досить спокушений. Як же зацікавити покупця вибрати саме Ваш продукт, а не продукт, запропонований конкурентами? Звісно, необхідно зробити акцент на якість. Саме сертифікація продукції дозволяє Вашому покупцю бути впевненим в тому, що Ваша пропозиція – це гідний вибір!

Але сертифікація товарів – процес комплексний, потребує часу, зусиль і, головне, знань. Про що Вам говорить фраза «Повний пакет документів?». Абсолютно вірно! Для того щоб сертифікація УКРСЕПРО була закінчена успішно для Вас, потрібно оббігати не одну інстанцію, зібрати не одну довідку, взяти не один дозвіл. Якщо у Вас є час для цього – займіться питанням самостійно. Але якщо Ви хочете, щоб стандартизація не відволікала Вас від поточних промислових завдань, краще зверніться до нас! Як кажуть: «Солдат спить – служба йде».

 

Сертифікат відповідності УКРСЕПРО

Сертифікація товарів в Україні – це дуже важливо для виробників товарів. Корисно знати, сертифікація продукції і послуг в Україні значною мірою підвищує конкурентоспроможність і дає можливість участі у міжнародних тендерах.

«Київський сертифікат» візьме на себе всі Ваші турботи по посвідченню якості Вашої продукції. Ми зберемо для Вас необхідний пакет документів, отримаємо необхідні дозволи і довідки, пройдемо з Вами весь процес сертифікації від «А» до «Я».

Особливо останнім часом, ми стали зустрічати такі поняття, як стандартизація і сертифікація, сертифікація УКРСЕПРО. Одразу ж виникає питання, що ж таке сертифікація, чим відрізняється не сертифікована продукція і сертифікована, чи обов’язкова сертифікація продукції в Україні. Ми спробуємо відповісти на ці запитання.

На сьогоднішній день значення сертифікації постійно збільшується. З державної сторони це виражається в розширенні переліку продукції, яка піддається обов’язковій державній сертифікації. Сертифікація продукції є найпотужнішим фактором у формуванні конкурентів на ринку збуту.

Стандартизація – це така процедура, з допомогою якої третя сторона дає письмову згоду і гарантію того, що товар чи послуга відповідає встановленим державою нормам і правилам якості і безпеки. Третьою, називається сторона, котра не залежить від постачальника і покупця, тобто органи, що надають послуги сертифікації. Головним завданням сертифікації товарів і послуг є повна перешкода реалізації тієї продукції, яка небезпечна і шкідлива для здоров'я та життя споживачів.

Послуги по сертифікації продукції і послуг дають можливість виконувати процедури сертифікації і керувати процедурою сертифікації по певним правилам. Система сертифікації може діяти на національному, регіональному чи міжнародному рівні. Процедуру сертифікації проводять професійні і акредитовані в системі сертифікації органи, які, власне, і визначають схему сертифікації товарів і послуг, і внаслідок закінчення процедури видають або сертифікат відповідності, або відмовний лист.

Для проведення випробувань товарів залучають професіональні та акредитовані дослідні лабораторії, а для перевірки систем якості – органи сертифікації систем якості продукції, акредитовані в даній системі видачі сертифікатів.

Ті товари, які у відповідності з законами України підлягають обов’язковій сертифікації, повинні вироблятися, ввозитися і реалізуватися на території України тільки при наявності сертифікатів якості.

Сертифікат якості – це документ, який підтверджує те, що продукція вироблена тільки із якісних матеріалів чи сировини, а також відповідає всім встановленим нормам і правилам, а також має санітарно-гігієнічний висновок.

Для здійснення контролю над якістю деяких товарів, вироблених чи імпортованих в нашу країну, окрім державної сертифікації застосовують і державну реєстрацію. Державній реєстрації належать: вироби медичного призначення, лікарські речовини, харчові добавки, спеціалізовані продукти харчування, засоби захисту рослин, товари для тварин.

Під час проведення процедури оцінки якості здійснюють: атестацію послуг чи виробництва, випробування продукції, технічний нагляд, оцінку та перевірку системи якості. В кожному окремому випадку послідовність і склад дій при проведенні процедури оцінки відповідності, всі дії визначаються загальноприйнятою системою сертифікації. Обов'язкова сертифікація проводиться тільки в Державних органах сертифікації продукції.

За результатами проведення процедури сертифікації продукції, заявнику видають сертифікат, який має спільну затверджену форму та володіє специфічними елементами, котрі і є знаком відповідності.

Знак відповідності продукції чи послуг – це захищений у встановленому порядку знак, котрий надає інформацію про те, що промаркована ним продукція відповідає всім встановленим державним нормам і потребам відносно якості і безпеки продукції.

В Україні діє Українська Державна схема сертифікації і оцінки товарів (УКРСЕПРО). Система сертифікації товарів і послуг УКРСЕПРО здійснює добровільну і обов'язкову сертифікацію товарів виробничої сфери і різноманітних послуг. Загальні вимоги по порядку проведення сертифікації товарів визначені в ГАТС «Порядок проведення сертифікації товарів і послуг».

Декларація відповідності технічним регламентам

Ми допоможемо отримати декларацію відповідності технічним регламентам імпортерам і продавцям імпортних товарів, а також всім тим,  хто хоче пройти сертифікацію, і чия продукція була виключена з Переліку товарів, що підлягають обов’язковій сертифікації. Разом з нами Ваші проблеми стануть вирішеними!

Санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України

Отримання санітарно-гігієнічних висновків на будь-які види продукції. Підготовка описів і зразків товарів для експертизи, збір пакета документів, починаючи від заявки і закінчуючи сертифікатами якості. Отримання гігієнічних дозволів на технічні умови і на види діяльності. З нами – це просто. Переконайтеся.

Реєстрація дезінфікуючих засобів в МОЗ України

Ми допоможемо зареєструвати будь-які вироблені чи ввезені дезінфікуючі засоби, що призначені для використання в установах і на підприємствах різноманітних сфер діяльності. Для компанії «Київський сертифікат» в цих питаннях нема жодних труднощів!

Реєстрація БАДів в Україні

Реєстрація різноманітних БАДів без зайвого клопоту! Ми допоможемо зібрати і підготувати необхідну документацію, отримати аналіз зразків продукції, пройти обов’язкові випробування. Разом з компанією «Київський сертифікат» Ви швидко завоюєте український ринок БАД!

Реєстрація медичних виробів

Ми зареєструємо вироблену чи ввезену Вами медичну техніку. Все – від інструментів та інвазивних виробів до апаратів і імплантатів. З компанією «Київський сертифікат» Ваше медичне обладнання буде внесено в Державний реєстр медичної техніки.

Сертифікат походження

Експортерам допоможемо отримати сертифікат походження товарів. Наші фахівці візьмуть на себе всі питання, що пов’язані з отриманням відповідних актів ТПТ і оформленням всієї іншої документації. Разом з нами Ви підготуєте свій товар до митного контролю.

Відмовні листи

Для тих, хто має право не проходити сертифікацію і не отримувати декларацію відповідності, ми складемо відмовні листи для митного оформлення вантажів і для надання в торгівлі. Наша акредитація в системі УКРСЕПРО дає змогу на це!

Послуги сертифікації в компанії «Київський сертифікат» виявляються кваліфікованими фахівцями-практиками, які знають всю систему отримання подібних державних сертифікатів зсередини і які відслідковують всі зміни в законодавчій базі України. Ми чітко знаємо: які документи, з яких інстанцій і в якій кількості повинні бути у Вас на руках, для того щоб отримати сертифікат. Ми також знаємо, куди віднести ці документи, щоб процес зрушився з «мертвої точки». І, навіть, якщо Ви самі не встигаєте зібрати повний пакет документів чи просто не хочете цим займатися (а питання сертифікації повинен бути вирішений, і як можна швидше), ми зробимо це за Вас.

Послуги по сертифікації – це наш коник! Звертайтесь!

 

 

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
ул 
Старонаводницька б. 8-Б, літера "А"

+38 (095) 695 21 92 (WhatsApp)
+38 (050) 462 62 78 (Viber)

Час роботи: с 10.00-18.00 

email do not spam

Новини

Prev Next

Мінекономрозвитку України: нові віяння у…

  Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок. Текст...

Read more

Виставка «100 кращих товарів України» пр…

  Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня   23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України». Захід традиційно...

Read more

2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр…

    2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр НКРСІ   Національною комісією з питань регулювання зв’язку та інформатизації були внесені у реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, котрі допущені до застосування на території...

Read more

Близько 50% товарів на українських прила…

  Близько половини всіх товарів, що продаються на прилавках України не відповідають національним стандартам. Як інформує Держспоживінспекція, така ситуація склалася як на ринках, так і у великих торгових центрах. Якщо ж...

Read more

Запит на дозвільні документи

...