Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня

 

23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України».

Захід традиційно присвячувався якості товарів і послуг українських підприємств і товаровиробників, головним організатором цієї події виступило Мінекономрозвитку і торгівлі України. Як завжди, виставка пройшла за підтримки Президента України, національного уряду і Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.

Урочисто відкрив виставку керівник Держінспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов, який у своєму вступному слові позначив головну задачу цього конкурсу - всіляку підтримку активним починанням українських товаровиробників у боротьбі за високу якість своєї продукції. Він також підкреслив, що тільки саме тісна взаємодія контролюючої організації, яку він представляє, і сумлінних українських виробників може дати потужний імпульс до висновку якісної української продукції на світовий ринок.

Належна якість товару - це одне з найважливіших життєвих вимог будь-якої людини. Зрозуміло, всі товаровиробники розуміють це і прагнуть невпинно вдосконалювати якість пропонованих продуктів і послуг, успішно конкуруючи між собою і покращуючи тим самим життя кожного жителя України. Яскравим доказом цього служить неухильно зростаюче число конкурсантів, які беруть участь у виставці.

За всю історію проведення цього конкурсу понад 8 тисяч підприємств України змагалися між собою за право бути названим кращим вітчизняним виробником. У нинішньому році з 1347 українських підприємств, які взяли участь у регіональному етапі конкурсу, переважна більшість представляла малий і середній бізнес.

Відвідувачі виставки могли отримати вичерпну інформацію про будь-який з представлених товарів, як кажуть, «з перших рук». Оглянувши експозицію, Сергій Орєхов був приємно здивований очевидною конкурентоспроможністю товарів, представлених на виставці. Він зазначив, що їх якість не тільки відповідає всім стандартам, але вони ще й «... справжні і натуральні, несуть український дух ...»

Після огляду гостями виставки, яка зайняла, до речі, в ДП «Український дім» цілих 2 поверхи, розпочалася церемонія нагородження дітей, які перемогли у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

Подібного конкурсу, беручи участь в якому, маленькі споживачі виражають за допомогою малюнків своє уявлення про світ якості, не існує в жодній країні Співдружності.

Нинішній конкурс - дев'ятий за рахунком - проходить в рамках традиційного Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». Підтримка організаторам забезпечується як на регіональному, так і на державному рівнях. За 9 років участь у конкурсі взяло більше 50 тисяч робіт, виконаних підростаючими художниками.

Юні переможці прийняли поздоровлення від заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Петра Кулікова. Пан Куліков високо оцінив конкурс, зазначивши, що цей захід допомагає сформувати правильну громадянську позицію у дитини, дати усвідомлення того, що йому належить «.. жити в якісному світі.».

Сергій Орєхов, висловлюючи свою думку про цей конкурс, сказав, що, розглядаючи дитячі малюнки, неможливо засумніватися в тому, що діти чисті душею і тому так тонко сприймають навколишній світ. Маленькі жителі України з відкритим серцем створювали свій неповторний світ краси, добра і любові, і ці творіння дитячих рук повинні побачити і відчути як можна більше дорослих.

Формування правильного уявлення у дітей про безпечні і якісні продукти і послуги - ось основна мета цього дитячого художнього конкурсу.

У нинішньому році лауреатами та призерами стали 27 юних талантів. Переможці визначалися у 3-ьох номінаціях: «Кращий плакат на споживчу тематику», «Я пізнаю якісну продукцію» і «Ми архітектори якісного світу». У кожній номінації, у свою чергу, перемоги присуджувалися у трьох вікових категоріях: «від 5 до 8 років», «від 9 до12 років», «від 13 до 17 років».

Велику радість лауреатам доставили і організатори конкурсу - крім дипломів, їм були вручені і цінні призи - телевізори. Пануючу атмосферу веселощів і відмінного настрою з великим успіхом підтримували всілякі творчі колективи.

Після нагородження юних художників та урочистого концерту відбулася церемонія нагородження лауреатів і фіналістів заключного, загальнодержавного етапу виставки «100 кращих товарів» 2012 року.

Щорічний конкурс привертає до проблем якості все більшу увагу громадськості. Як вже говорилося, тільки такий конкурсний формат дозволяє не тільки виявити дійсно кращих вітчизняних товаровиробників і високоякісну продукцію, але і значно зміцнює конкурентоспроможність національних товарів на світовому ринку. До слова, на нинішній виставці були присутні високі закордонні гості з Білорусі, Словаччини, Молдови, Румунії, а також Ірану, Саудівської Аравії і Китаю.

Підводячи підсумки, Сергій Орєхов підкреслив, що головна мета виставки-конкурсу полягає в об'єднанні зусиль бізнесу і влади усіх рівнів по підвищенню рівня життя і добробуту кожного мешканця України. І тільки завдяки невпинним старанням, безцінному досвіду та наполегливій праці всіх учасників і організаторів виставки Україна зміцнює свою позицію єдиної, сильної і багатої країни.

 

 

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
ул 
Старонаводницька б. 8-Б, літера "А"

+38 (095) 695 21 92 (WhatsApp)
+38 (050) 462 62 78 (Viber)

Час роботи: с 10.00-18.00 

email do not spam

Новини

Prev Next

Мінекономрозвитку України: нові віяння у…

  Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок. Текст...

Read more

Виставка «100 кращих товарів України» пр…

  Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня   23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України». Захід традиційно...

Read more

2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр…

    2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр НКРСІ   Національною комісією з питань регулювання зв’язку та інформатизації були внесені у реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, котрі допущені до застосування на території...

Read more

Близько 50% товарів на українських прила…

  Близько половини всіх товарів, що продаються на прилавках України не відповідають національним стандартам. Як інформує Держспоживінспекція, така ситуація склалася як на ринках, так і у великих торгових центрах. Якщо ж...

Read more

Запит на дозвільні документи

...