ТОВ «КИЇВСЬКИЙ СЕРТИФІКАТ»

Юридична адреса: Україна,01015, м. Київ, р-н Печерський, вул. Старонаводницька, буд. 8-б, літера «А»

Тел./факс. +38(044) 360-12-02

ЄДРПОУ 38390536

Р/р 26000053116378 (UAH) в  ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

МФО 321842

ІПН 383905326553, номер свідоцтва 200077179

 

Український центр сертифікації видає сертифікати УКРСЕПРО. Даний сертифікат - це документ, який підтверджує відповідність продукції всім встановленийм державним вимогам і стандартам якості і безпеки. Також центр сертифікації вносить номер сертифікату якості і сертифікату відповідності і реєстр сертифікованої продукції на всій території України.

Для отримання сертифікату якості і сертифікату відповідності, сертифікаціонний центр оголошує перелік продукції для обов’язкової сертифікації. При випуску чи ввозі продукції на території Україи, продукція, яка внесена в поданий перелік, підприємство виробник даного товару повинен забезпечити наявність даного сертифікату.

На відміну від обов’язкового виду сертифікування товарів, де отримання сертифікату відповідності - це вимушена процедура, добровільний вид сертифікації продукції може значно підвищити конкурентноспроможність і привабливість продукції для потенційного покупця.

Центр сертифікації продукції надає послуги по обов’язковій і добровільній сертифікації товарів по системам УКРСЕПРО. При цьому, вимоги до продуктів, котрі підлягають добровільній сертифікації визначає сам замовник. Але, проведення процедури добровільної сертифікації в УКРСЕПРО не зовсім раціонально, так як тут з’являються значні фінансові витрати на сертифікацію і внесення продукції в реєстр продукції, що обов’язково сертифікується.

Сертифікат в УКРСЕПРО отримують на строк від одного місяця до шести років, все залежить від схеми сертифікації. Схему сертифікації визначає тільки замочник, і вона може включати в себе такф етапи: випробування і відбір зразків товарів, аналіз документів виробника товарів, оцінка системою управління якістю, повне обстеження виробництва.

Наш центр з сертифікації продукції має партнерські відношення з державними органами з сертифікації продукції і може забезпечити отримання сертифікату в оптимальні строки по прийнятній ціні.

 

 

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
ул 
Старонаводницька б. 8-Б, літера "А"

+38 (095) 695 21 92 (WhatsApp)
+38 (050) 462 62 78 (Viber)

Час роботи: с 10.00-18.00 

email do not spam

Новини

Prev Next

Мінекономрозвитку України: нові віяння у…

  Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок. Текст...

Read more

Виставка «100 кращих товарів України» пр…

  Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня   23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України». Захід традиційно...

Read more

2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр…

    2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр НКРСІ   Національною комісією з питань регулювання зв’язку та інформатизації були внесені у реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, котрі допущені до застосування на території...

Read more

Близько 50% товарів на українських прила…

  Близько половини всіх товарів, що продаються на прилавках України не відповідають національним стандартам. Як інформує Держспоживінспекція, така ситуація склалася як на ринках, так і у великих торгових центрах. Якщо ж...

Read more

Запит на дозвільні документи

...