Наша компанія це ретельно підібраний колектив професіоналів своєї справи.

Кожен із співробітників є спеціалістои свого напряму і має великий стаж роботи у відповідному органі сертифікації чи державному органі, що безпосередньо пов'язаний з нашою тематикою.

 

Сертифікат – це такий вид документа, який підтверджує те, що ваші товари відповідають діючим в країні нормам і правилам. З цього випливає наступне: сертафікація в Україні товарів - це підтвердження їх характеристик якості. Після успішного проходження такої процедури ви отримаєте даний документ і право на маркування своєї продукції спеціалізованим знаком відповідностві. Самим головним є те, що після проходження сертифікації продукції, перед вашим підприємством відкриваються нові межі, зростає рівень довіри потенційних споживачів і партнерів по бізнесу.
Абревіатура УКРСЕПРО розшифровується як українська національна система сертифікації продукції, в склад якої входить 150 різноманітних органів сертифікації послуг і товарів. Сертифікація в Україні буває двох видів. Це обов'язкова і добровільна сертифікація товарів. Все залежить від характеристик продукції.
Обов'язкова сертифікація в Україні діє на такі групи та види товарів:

 • Продукція для побутових потреб і товари технічного та виробночого призначення.

 • Нафтопродукти.

 • Вироби з металу для промислового призначення.

 • Товари неорганічної хімії.

 • Продукція твердосплавної і електродної промисловості.

 • Вироби з кольорових металів.

 • Хімічні волокна, полімери і каучук.

 • Продукція органічного синтезу і синтетичні барвники.

 • Напівфабрикати, лакофарбові матеріали.

 • Магнітні товари і товари побутової хімії.

Сертифікація Україна передбачає отримання сертифіката відповідності, який видають органи центральної влади по всім питанням технічного врегулювання чи спеціальними уповноваженими органами сертифікації продукції.
Даний вид сртифікації проводиться тільки з яких-небудь показників безпеки, і той перелік товарів, який потрібно сертифікувати в обов'язковому порядку, порівняно невеликий.
Добровільна сертифікація Київ застосовується до тих товарів, котрі не підлягають обов'язковій сертифікації. Сертифікація на добровільному початку може підвищити рентабельність продукції і престиж виробника. Ви можете самостійно вирішити, який вид сертифікації потрібен. Після чого, орган з сертифікації чи технологічна лабораторія виробляють компетентну оцінку продукції. Після проходження даної процедури, бюро сертифікації видає документ, которий підтверджує усі якісні характеристики товарів.
Отримання сертифіката якості і сертифіката відповідності дає вам величезні переваги при участі в тендерах, підвищують конкурентоспроможність товарів, роблять товари більш привабливими для потенційного покупця і підвищують довіру до вашої компанії.
Види сертифікації УКРСЕПРО:

 • Визнання сертифікатів відповідності іноземних постачальників. Сертифікат відповідності продукції роблять шість місяців і поширюється на продукцію тільки на об'єм продукції, котрий ввозиться в країну. Якщо були виявлені які-небудь невідповідності, то центр з сертифікації продукції повинен провести додаткові процедури з даної партії товарів.

 • Сертифікація одиничного виробу чи партії продукції. Даний сертифікат дійсний на протязі шести місяців, і йог дія розповсюджується на одиничний виріб чи на партію продукції з ідентифікацією серійних номерів чи всього обсягу партії.

 • Серійна сертифікація з повним обстеженням виробництва. Даний документ діє на протязі двох років.

 • Серійна сертифікація товарів без обстеження виробництва. Даний документ діє два роки.

 • Серійний вид сертифікація продукції з одночасною оціною системою управління якістю. Даний документ діє на протязі п'яти років.

 • Серійний вид сертифікації з одночасною сертифікацією системою управління якістю над товарами.

 

 

Корисна інформація

Корисна інформація

Тільки для наших клієнтів! Професійні послуги перекладача технічної документації. Ціна на 25% дешевше ніж середні ціни по Києву. Перекладач - в штаті фірми. У нас тільки кфаліфіковані кадри.

Read more

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
ул 
Старонаводницька б. 8-Б, літера "А"

+38 (095) 695 21 92 (WhatsApp)
+38 (050) 462 62 78 (Viber)

Час роботи: с 10.00-18.00 

email do not spam

Новини

Prev Next

Мінекономрозвитку України: нові віяння у…

  Мінекономрозвитку України: нові віяння у сфері обов’язкової сертифікації   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило з ініціативою про скасування сертифікації піротехнічної продукції та про введення обов'язкової сертифікації одноразових шприців і голок. Текст...

Read more

Виставка «100 кращих товарів України» пр…

  Виставка «100 кращих товарів України» пройшла в Києві в кінці жовтня   23 жовтня у Києві, під гостинним дахом ДП «Український Дім» відкрилася чергова щорічна Всеукраїнська виставка «100 кращих товарів України». Захід традиційно...

Read more

2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр…

    2 моделі нового Iphone5 внесені у реєстр НКРСІ   Національною комісією з питань регулювання зв’язку та інформатизації були внесені у реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, котрі допущені до застосування на території...

Read more

Близько 50% товарів на українських прила…

  Близько половини всіх товарів, що продаються на прилавках України не відповідають національним стандартам. Як інформує Держспоживінспекція, така ситуація склалася як на ринках, так і у великих торгових центрах. Якщо ж...

Read more

Запит на дозвільні документи

...